CZUJNIK SATEL GREY PIR+MV
CZUJNIK SATEL GREY PIR+MV
CZUJNIK SATEL GREY PIR+MV
  • Bestseller

CZUJNIK SATEL GREY PIR+MV

166,05 zł brutto


Dostępny
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 2000 zł


Porównaj produkt
100e15acacc592d8efe4619ef8179037.jpg

⭐INFORMACJE OGÓLNE:

GREY to dualny czujnik ruchu pasywnej podczerwieni w powiązaniu z mikrofalą. Swoje zastosowanie znajduje w instalacjach systemów alarmowych. Konstrukcja czujnika obejmuje zarówno detektor piroelektryczny jak i mikrofalowy. Rozwiązanie to daje możliwość bardzo dobrego zabezpieczenia pomieszczeń, w którym panują niekorzystne warunki, takie jak np. duże wahania temperatury lub przeciągi. Dualne detektory PIR + MW doskonale sprawdzają się w miejscach w których występują źródła ciepła takie jak kominek, ogrzewanie nadmuchowe, w kotłowni lub garażu gdzie od rozgrzanego silnika lub samochodu może zachodzić efekt falowania powietrza.

⭐Sygnał przetwarzany w sposób cyfrowy

W tradycyjnych analogowych czujnikach ruchu parametry mogą z czasem ulegać zmianie. Ma na to wpływ nie tylko starzenie się elementów elektronicznych, ale także inne czynniki takie wilgotność powietrza,temperatura, czy poziom zakłóceń elektromagnetycznych. W detektorach GREY zastosowano cyfrową analizę sygnału od samego elementu PIR lub MW aż do wyjścia czujki. Dzięki takiemu rozwiązaniu czujnik GREY będzie działać stabilnie i niezawodnie przez wiele lat użytkowania, bez względu na warunki panujące w pomieszczeniu.

⭐Cyfrowa kompensacja temperatury

Czujki ruchu PIR wykrywają różnicę pomiędzy temperaturą tła a temperaturą przemieszczającego się człowieka. Niezmiernie ważnym więc jest aby czujnik automatyczne dostosowywał się do temperatury panującej w pomieszczeniu, które dozoruje. Czujnik ruchu GREY robi to bezbłędnie, szybko i sprawnie co sprawia, że jest w stanie zapewnić detekcję ruchu w tak szerokim zakresie temperatur.

⭐Specyfikacja techniczna:

  • Czujka dualna: TAK
  • Zasięg: 13 m
  • Dualna: TAK
  • Kąt pokrycia: 90°
  • Odporna na zwierzęta: TAK
  • Zalecana wysokość montażu: 2.4 m
  • Zasilanie: 12V DC
  • Pobór prądu: 10 mA
  • Wymiary: 63 x 96 x 49 mm
cbaff608261e4f5e7346fb92c0421f05.jpg

⭐Ponadto.....

Gdy w pomieszczeniu objętym dozorem występują czynniki, które mogłyby zakłócić pracę czujnika ruchu, takie jak ruch powietrza, ogrzewanie podłogowe, może zachodzić potrzeba zmniejszenia czułości samego czujnika. W tym celu został on wyposażony w potencjometr umożliwiający dostosowanie niniejszego parametru pracy.

ac43eab50f48637caf9fe3f1a414e6b3.jpg
Stan
Nowy
EAN (GTIN)
5905033334717
Kod producenta
GREY
Marka
Satel
Rodzaj
Ruchu
Typ alarmu
przewodowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.1
chat Opinie (0)
Dowiedz się, co nasi klienci mówią o tym produkcie
0.00/5
(0 Opinii)

Zobacz również

Loading...