Systemy kontroli dostępu

Systemy kontroli dostępu, wykorzystujące nowoczesne urządzenia kontroli przejścia, stanowią klucz do zabezpieczenia Twojej przestrzeni. Mają one za zadanie ułatwić wejście w strzeżony obszar jedynie osobom upoważnionym oraz uniemożliwić wejście osobom nieupoważnionym. Do tego celu wykorzystuje się m.in. szyfratory, czytniki kart, skanery, ale także wideodomofony i domofony. Oferujemy rozwiązania, które łączą zaawansowaną technologię z łatwością użytkowania, zapewniając niezawodną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem. 

(Znaleziono 4 produktów)

Sortuj według

Widok kafelków

Widok kafelków

Widok listy (szczegóły)

Widok listy

Kontrola dostępu - Twoje bezpieczeństwo w naszych rękach

Systemy kontroli dostępu to zaawansowane technologicznie rozwiązania, które umożliwiają monitorowanie i zarządzanie przepływem osób w określonych strefach. Kluczowym elementem tych systemów są czytniki i kontrolery przejść, które działają na zasadzie rejestrowania wejść lub wyjść z danego obszaru przez konkretnych użytkowników zarejestrowanych w systemie. Gdy dana osoba zbliży transponder lub wpisze właściwy kod na czytniki, system może umożliwić dostęp do danej strefy lub zasygnalizować próbę nieautoryzowanego wejścia. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii systemy te są nie tylko wyjątkowo skuteczne w zapobieganiu niepożądanemu dostępowi, ale również łatwe w obsłudze i zarządzaniu. Pozwalają na elastyczne dostosowanie do specyficznych potrzeb użytkownika, oferując różnorodne metody autoryzacji, takie jak karty dostępu, kody PIN, ale także biometria. Jedno rozwiązanie nie wyklucza innego, możemy bowiem aktywować również dualną weryfikację do danej strefy lub pomieszczenia.

Oferta naszego sklepu z monitoringiem to najnowocześniejsze rozwiązania, które pomogą Ci zabezpieczyć dom, firmę czy nawet cały obiekt. Sprawdź nasze propozycje i zdecyduj, który system jest dla Ciebie najlepszy!

Systemy kontroli dostępu na najwyższym poziomie

W naszym sklepie oferujemy pionierskie rozwiązania, które pozwolą Ci na stałe porzucić wszelkie obawy o bezpieczeństwo Twojego domu czy biznesu. Systemy kontroli dostępu, które znajdziesz w Invictel, są wyposażone w najnowocześniejsze funkcje i technologie, takie jak: 

  • czujniki biometryczne, 
  • zamki elektroniczne, 
  • karty dostępu, 
  • aplikacje mobilne do zdalnego zarządzania.

Oferujemy rozwiązania dedykowane dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy szukasz ochrony dla domu jednorodzinnego, wielorodzinnego, budynku biurowego, magazynu czy obiektu użytku wspólnego, mamy coś dla Ciebie! W ofercie firmy INVICTEL znajdują się systemy kontroli dostępu marki SATEL, ROGER, Dahua Technology, HIKVISION, Vidos, Eura, Orno. Proponujemy także wideodomofony z opcją zdalnego otwierania oraz zestawy do automatyki bram, zapewniające bezpieczeństwo oraz gwarantujące niskie koszty obsługi i niezawodność. Gwarantujemy szybkie i bezpieczne dostawy, a nasz profesjonalny zespół służy pomocą na każdym etapie realizacji zakupu. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jakie korzyści niesie ze sobą zainstalowanie systemu kontroli dostępu!

Loading...