CZUJNIK DUALNY SATEL COBALT

162,36 zł brutto
Dostępny
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 2000 zł
Porównaj produkt
8a51323a4f9ee94b16597f54671e9d58.jpg

⭐INFORMACJE OGÓLNE:

COBALT to zaawansowana dualna czujka ruchu, łącząca technologię detekcji ruchu PIR i mikrofalową, stworzona z myślą o systemach antywłamaniowych. Jej wyjątkowa konstrukcja umożliwia niezawodne zabezpieczenie pomieszczeń, nawet w trudnych warunkach, takich jak duże wahania temperatury czy przeciągi. Dualne detektory PIR + MW doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach z kominkiem, ogrzewaniem nadmuchowym, kotłowniach oraz garażach.

⭐NAJWAŻNIEJSZE CECHY :

 • Dualna Technologia Wykrywania Ruchu: Wykorzystanie zarówno technologii podczerwieni (PIR) jak i mikrofal (MW) pozwala na precyzyjne monitorowanie otoczenia, co zwiększa skuteczność wykrywania ruchu.
 • Zaawansowane Układy Mikroprocesorowe: OPAL jest wyposażona w zaawansowane układy mikroprocesorowe, które kontrolują obszar widoczny dla czujki. Dzięki temu minimalizowana jest liczba fałszywych alarmów, co przekłada się na większą niezawodność urządzenia.
 • Precyzyjne Monitorowanie: Czujka OPAL dokładnie kontroluje obszar zewnętrzny, reagując na wszelkie ruchy. To idealne rozwiązanie do zabezpieczania otoczenia budynków, posesji czy innych obszarów zewnętrznych.

⭐SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

 • Czujka dualna: TAK
 • Zasięg: 9 m
 • Dualna: TAK
 • Wykrywalna prędkość ruchu: Do 3 m/s
 • Zalecana wysokość montażu: 2.1 m
 • Zasilanie: 12V DC
 • Pobór prądu: 24 mA
 • Wymiary: 63 x 136 x 49 mm

⭐PODWÓJNY ELEMENT PIROELEKTRYCZNY :

Znakomite cechy czujki COBALT, które podnoszą jej niezawodność i skuteczność w detekcji ruchu, jednocześnie minimalizując ryzyko fałszywych alarmów. Oto zaktualizowany tekst, który uwzględnia te informacje:

Czujka COBALT została zaprojektowana z myślą o wiarygodnej i odpornej na fałszywe alarmy detekcji ruchu. Posiada podwójny element piroelektryczny, zaawansowany cyfrowy algorytm detekcji oraz funkcję kompensacji temperatury, co gwarantuje niezawodność działania. Czujka oferuje również użytkownikowi możliwość wyboru trybu pracy:

 1. Tryb Podstawowy: Czujka zgłasza alarm, gdy oba czujniki (PIR i mikrofala) wykryją ruch w odstępie czasu mniejszym niż 10 sekund.
 2. Tryb Licznikowy: Czujka zgłasza alarm, gdy oba czujniki wykryją ruch w odstępie czasu mniejszym niż 10 sekund lub w czasie krótszym niż 30 minut nastąpi 16 pobudzeń mikrofali bez pobudzenia czujnika PIR.

Dzięki tym trybom pracy, czujka COBALT może być dostosowana do konkretnej sytuacji i potrzeb użytkownika, co zapewnia jeszcze większą kontrolę nad procesem detekcji.

⭐SYGNAŁPRZETWARZANY CYFROWO :

COBALT - Stabilna i niezawodna dualna czujka ruchu

W tradycyjnych analogowych czujkach ruchu, parametry mogą ulegać zmianom w wyniku starzenia się elementów elektronicznych, wpływu temperatury, wilgotności powietrza czy zakłóceń elektromagnetycznych. Jednak w przypadku czujki COBALT zastosowano zaawansowaną cyfrową obróbkę sygnału nowej generacji. Dzięki temu urządzenie działa stabilnie i niezawodnie przez wiele lat użytkowania, niezależnie od warunków panujących w pomieszczeniu.

Główne cechy stabilności i niezawodności czujki COBALT:

 1. Cyfrowa Obróbka Sygnału: Zaawansowana cyfrowa obróbka sygnału eliminuje wpływ czynników zewnętrznych na działanie czujki, co zapewnia jej stałą skuteczność.
 2. Długotrwałe Użytkowanie: Czujka COBALT jest przystosowana do długotrwałego użytkowania, co czyni ją niezawodnym rozwiązaniem w dziedzinie zabezpieczeń.
 3. Odporność na Warunki Środowiskowe: Czujka jest odporna na zmienne warunki środowiskowe, dzięki czemu sprawdza się w różnych rodzajach pomieszczeń.

Dzięki takiemu podejściu, użytkownicy mogą być pewni, że czujka COBALT będzie działać niezawodnie i skutecznie przez wiele lat.

⭐CYFROWA KONPENSACJA TEMPERATURY :

Czujki ruchu typu PIR (Passive Infrared) działają na zasadzie wykrywania różnicy temperatury między tłem a przemieszczającą się osobą. Dlatego też automatyczne dostosowywanie się czujnika do zmieniającej się temperatury w chronionym pomieszczeniu jest niezwykle istotne. Czujka ruchu COBALT doskonale spełnia tę rolę, co gwarantuje skuteczną detekcję ruchu w szerokim zakresie temperatur.

Stan
Nowy
EAN (GTIN)
5905033335073
Kod producenta
435435
Marka
Satel
Rodzaj
Ruchu
Typ alarmu
przewodowy
chat Opinie (0)
Dowiedz się, co nasi klienci mówią o tym produkcie
0.00/5
(0 Opinii)

Zobacz również

Loading...