MANIPULATOR SATEL INTEGRA LCD INT-TSI-W

1 779,81 zł brutto


Dostępny
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 2000 zł


Porównaj produkt
e27db9c4168d14effa91f0c9d7fb33ff.jpg

⭐INFORMACJE OGÓLNE:

Manipulator INT-TSI-W to zaawansowane urządzenie dedykowane do systemów alarmowych i automatyki, zwłaszcza tych z centralą SATEL INTEGRA. Poniżej przedstawiam główne cechy i zalety tego manipulatora:

  1. Dotykowy Ekran TFT LCD o Przekątnej 7": Manipulator jest wyposażony w duży, 7-calowy ekran dotykowy TFT LCD, który umożliwia intuicyjną obsługę i wygodne korzystanie z funkcji systemu.
  2. Łatwa Obsługa Funkcji Automatyki: Manipulator umożliwia łatwą obsługę funkcji automatyki za pomocą programowalnych widgetów. To znacznie ułatwia zarządzanie urządzeniami automatyki w domu lub firmie.
  3. Obsługa MAKR i Funkcji Ratunkowych: Manipulator obsługuje funkcje MAKR oraz funkcje ratunkowe, takie jak NAPAD, POŻAR i POMOC, co jest istotne w sytuacjach awaryjnych.
  4. Obsługa Kamer IP i Wejścia Przewodowe: Urządzenie umożliwia obsługę kamer IP, co pozwala na monitorowanie obiektu w czasie rzeczywistym. Ponadto, posiada wbudowane 2 wejścia przewodowe NO / NC, które można wykorzystać do różnych celów.
  5. Konfigurowalne UI: Manipulator umożliwia pełną konfigurację interfejsu użytkownika (UI), co pozwala dostosować go do indywidualnych wymagań użytkownika. Można precyzyjnie dostosować wygląd i funkcje ekranu do potrzeb.
  6. Tryb MASTER / SLAVE: Manipulatory INT-TSI-W mogą działać w trybie MASTER / SLAVE, co pozwala na obsługę większej liczby manipulatorów, co jest korzystne w przypadku większych obiektów lub systemów z wieloma punktami dostępu.

Manipulator INT-TSI-W to zaawansowane urządzenie, które łączy w sobie nowoczesny design, wydajność i funkcjonalność. To doskonały wybór dla osób, które oczekują najwyższej jakości obsługi systemu alarmowego i automatyki oraz chcą dostosować manipulator do swoich indywidualnych potrzeb.

07735ccfd15f524dd1955eb5b9443cdb.jpg

⭐SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

  • Rodzaj manipulatora: Dotykowy
  • Przekątna ekranu: 7 ''
  • Współpraca z centralami: INTEGRA
  • Ilość wejść: 2
  • Napięcie zasilania (± 15%): 12 V
  • Pobór prądu (gotowość): 500 mA
  • Max pobór prądu: 620 mA
  • Certyfikat EN50131: Grade 3
  • Klasa środowiskowa: II
  • Wymiary: 196 x 129 x 22 mm
  • Temperatura pracy: -10...+55 °C

⭐Intuicyjna obsługa :

Manipulator serii INT-TSI z ekranem dotykowym 7" TFT LCD to urządzenie, które zapewnia intuicyjną obsługę systemu alarmowego i automatyki domowej. Oto kilka kluczowych cech związanych z ekranem dotykowym i programowalnymi widgetami:

  1. Ekran Dotykowy 7" TFT LCD: Duży i jasny ekran dotykowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli ułatwia interakcję z manipulatorem. Jest to podobne do obsługi smartfona lub tabletu, co sprawia, że użytkownicy szybko przystosowują się do korzystania z urządzenia.
  2. Programowalne Widgety: Manipulator umożliwia konfigurację programowalnych widgetów na ekranie głównym. Te widgety mogą reprezentować różne funkcje systemu alarmowego i automatyki. Przykłady to sterowanie oświetleniem, roletami, zraszaczem ogrodowym i innymi urządzeniami.
  3. Grupowanie Widgetów: Instalatorzy mają możliwość grupowania widgetów według ich funkcjonalności na wielu ekranach. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo przełączać się między różnymi zestawami funkcji, co sprawia, że obsługa systemu jest bardziej intuicyjna.
  4. Pasek Zakładek: Manipulator umożliwia organizację ekranów za pomocą paska zakładek, co ułatwia nawigację między różnymi zestawami widgetów.
  5. Widget Pogodowy: Jeśli manipulator ma wersję 1.04 lub nowszą, obsługuje widget pogodowy, który wykorzystuje prognozę pogody z serwisu openweathermap.org. To przydatne narzędzie, które umożliwia użytkownikom sprawdzanie aktualnej prognozy pogody bez konieczności korzystania z innych urządzeń.

Dzięki tym cechom manipulator serii INT-TSI zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę systemu alarmowego i automatyki domowej, co przekłada się na wyższy komfort użytkowania.

⭐Projektowanie UI :

Manipulatory serii INT-TSI zapewniają pełną konfigurację interfejsu użytkownika, co jest ogromną zaletą dla instalatorów i użytkowników. Oto kilka kluczowych aspektów związanych z dostosowaniem interfejsu użytkownika:

  • Indywidualne Wygląd i Funkcjonalność: Instalatorzy mogą dostosować interfejs użytkownika do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. To oznacza, że różni użytkownicy mogą mieć dostęp tylko do tych funkcji, które są dla nich istotne, co zwiększa wygodę obsługi.
  • Własne Ikony i Grafiki: Manipulatory umożliwiają wgrywanie własnych ikon i grafik. Istnieje nawet pakiet plików graficznych z różnymi ikonami i wersjami kolorystycznymi, co pozwala na personalizację interfejsu w sposób atrakcyjny i funkcjonalny.
  • Aplikacja TSI Builder: Proces projektowania interfejsu użytkownika jest ułatwiony dzięki aplikacji TSI Builder. Umożliwia ona instalatorom wygodne dostosowanie interfejsu, co przyspiesza i ułatwia pracę.

Dzięki tym możliwościom instalatorzy mogą dostosować manipulatory do konkretnych potrzeb użytkowników i stworzyć interfejsy, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i łatwe w obsłudze. To pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału systemu alarmowego i automatyki domowej.

⭐TSI Builder :

Aplikacja TSI Builder to narzędzie, które znacznie ułatwia konfigurację interfejsu użytkownika na manipulatorze INT-TSI. Oto kilka kluczowych cech tego narzędzia:

  1. Intuicyjne Drag & Drop: Technologia Drag & Drop pozwala na prosty i intuicyjny proces dodawania i rozmieszczania elementów na interfejsie użytkownika. Instalatorzy mogą łatwo przeciągać i upuszczać widżety z palety dostępnych opcji.
  2. Gotowe Szablony: Aplikacja TSI Builder zawiera gotowe szablony z podstawowymi elementami, co przyspiesza proces konfiguracji. Instalatorzy mogą również dostosować te szablony do indywidualnych potrzeb.
  3. Pełna Kontrola: Mimo że narzędzie jest intuicyjne i łatwe w użyciu, zapewnia pełną kontrolę nad projektem. Instalatorzy mogą dostosować każdy element interfejsu użytkownika według specyficznych wymagań użytkownika.

Dzięki temu narzędziu instalatorzy mogą szybko i efektywnie dostosować manipulator INT-TSI do potrzeb swoich klientów, tworząc spersonalizowane i funkcjonalne interfejsy użytkownika.

⭐Tryb MASTER / SLAVE :

Możliwość pracy w trybie MASTER / SLAVE to istotne ułatwienie, zwłaszcza w dużych obiektach lub systemach, gdzie potrzebne są multiple manipulatory do obsługi systemu alarmowego i automatyki domowej.

W trybie MASTER / SLAVE każdy manipulator SLAVE może być rozmieszczony w różnych częściach budynku, umożliwiając użytkownikom łatwy dostęp do obsługi systemu bez konieczności przechodzenia do jednego centralnego punktu sterowania. Dzięki temu cały system staje się bardziej wygodny i dostępny.

Niezależność interfejsu użytkownika manipulatora SLAVE pozwala również na dostosowanie go do specyficznych potrzeb danego użytkownika lub obszaru, co zwiększa funkcjonalność i użyteczność całego systemu alarmowego i automatyki domowej.

⭐Makra :

Przyciski MAKRO stanowią znaczący atut manipulatorów INT-TSI, umożliwiając użytkownikom wygodne i szybkie wykonywanie sekwencji funkcji automatyzacji domowej lub zabezpieczeń systemu alarmowego. Dzięki nim, codzienne czynności mogą być zoptymalizowane i uproszczone, co znacznie podnosi komfort użytkowania systemu.

Przykłady podanych MAKR pozwalają zrozumieć, jak różnorodne i wszechstronne mogą być te sekwencje funkcji. Mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika, tworząc inteligentny dom dostosowany do jego życiowego stylu i wymagań.

⭐Funkcje ratunkowe :

Funkcje alarmowe NAPAD, POŻAR i POMOC wbudowane w manipulator INT-TSI są istotnym elementem zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników systemu alarmowego. Pozwalają one na szybkie wezwanie pomocy w sytuacjach zagrożenia lub potrzeby wsparcia, co jest szczególnie istotne, gdy system jest podłączony do firmy ochroniarskiej lub modułu GSM.

Przykłady użycia tych funkcji pokazują, jak system alarmowy może spełniać funkcję nie tylko zabezpieczania przed włamaniami, ale także zapewniania opieki nad osobami starszymi lub potrzebującymi wsparcia w nagłych przypadkach. Dzięki nim, użytkownicy mogą czuć się bardziej bezpiecznie i mają pewność, że w razie potrzeby szybko zostaną udzielone odpowiednie środki pomocy.

⭐Tryb terminala :

Symulacja tradycyjnego manipulatora systemu INTEGRA w manipulatorze INT-TSI to przydatna opcja dla osób, które preferują tradycyjny sposób obsługi systemu alarmowego. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy mogą kontynuować swoje nawyki obsługowe, jednocześnie korzystając z nowoczesnych funkcji i możliwości, które oferuje manipulator INT-TSI. To elastyczne podejście do obsługi systemu, które pozwala dostosować użytkowanie systemu do własnych preferencji.

⭐Obsługa kamer IP :

Integracja manipulatorów serii TSI z kamerami IP, obsługującymi różne formaty obrazu, zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa i monitoringu. Użytkownicy mogą w prosty sposób sprawdzić obraz z kamer bez konieczności korzystania z osobnych urządzeń czy aplikacji do monitoringu. To wygodne rozwiązanie, które pozwala na bieżące śledzenie tego, co dzieje się na obiekcie, co może być istotne dla zapewnienia bezpieczeństwa i kontroli.

⭐Karta microSD :

Karta microSD w manipulatorze INT-TSI pełni kluczową rolę w przechowywaniu i zapewnieniu ciągłości działania urządzenia. Zawiera ona istotne dane, takie jak ustawienia, interfejs graficzny, wersja oprogramowania, zdarzenia z centrali alarmowej i obrazy przeznaczone do pokazu slajdów. Dlatego ważne jest, aby utrzymywać tę kartę w odpowiedniej kondycji i regularnie wykonywać kopie zapasowe danych, aby uniknąć utraty istotnych informacji w przypadku awarii karty.

W zestawie wraz z manipulatorem znajduje się karta microSD o pojemności 2 GB.

⭐Dodatkowe wejścia przewodowe :

Manipulator INT-TSI posiada dodatkowe wejścia przewodowe, które pozwalają na obsługę różnych typów czujek i konfiguracji, takie jak EOL, 2EOL i 3EOL. To sprawia, że manipulator spełnia funkcję mini ekspandera systemu alarmowego, co może być przydatne do rozszerzenia systemu o dodatkowe czujki lub urządzenia alarmowe. Oprócz tego, posiada także inne zalety, takie jak wbudowane głośniki, możliwość integracji z systemem KNX, oraz zabezpieczenia antysabotażowe, które chronią przed nieautoryzowanym dostępem do manipulatora. To bardzo funkcjonalne urządzenie, które może być przydatne w systemie alarmowym i automatyce domowej.

Stan
Nowy
EAN (GTIN)
5905033337565
Kod producenta
29554 [16308384]
Marka
Satel
Typ alarmu
przewodowy
chat Opinie (0)
Dowiedz się, co nasi klienci mówią o tym produkcie
0.00/5
(0 Opinii)

Zobacz również

Loading...