MODUŁ ALARMOWY SATEL GPRS/GSM MICRA

794,58 zł brutto


Dostępny
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 2000 zł


Porównaj produkt
dc174258f110ab11765ada038c918717.jpg

⭐INFORMACJE OGÓLNE:

System MICRA został przede wszystkim stworzony z myślą o zabezpieczaniu niewielkich obiektów, takich jak kioski, sklepiki, letnie domki, garaże czy małe warsztaty. Niemniej jednak, możliwości zastosowania MICRY są znacznie szersze. Dzięki swojej kompaktowej budowie, ten moduł zapewnia elastyczność instalacji w razie potrzeby. Dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie do tymczasowego zabezpieczania miejsc takich jak placówki budowlane.

Centrala działa w częstotliwości 433 MHz i obsługuje zarówno czujniki bezprzewodowe, jak i przewodowe. Ta wszechstronność pozwala na dostosowanie systemu do różnych potrzeb zabezpieczeniowych. Oferuje nie tylko ochronę przed włamaniami, ale także monitorowanie i reagowanie na różnego rodzaju zagrożenia, co czyni go idealnym narzędziem do zabezpieczania różnych typów obiektów.

2ee6b437e9413c90ce73ee8ee6a8a0b4.jpg

⭐SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

 • Częstotliwość pracy: 433 MHz
 • Wbudowany moduł GSM: TAK
 • Ilość wejść: 8
 • Wymiary: 266 x 286 x 100 mm ( obudowa), 120 x 68.5 mm ( płytka elektroniki )
 • ZESTAW NIE ZAWIERA AKUMULATORA, ZASILACZA ORAZ ANTENY WIDOCZNEJ NA ZDJĘCIU.

⭐BEZPRZEWODOWE ZABEZPIECZENIA DLA NIEWIELKICH OBIEKTÓW:

System MICRA został stworzony z myślą przede wszystkim o ochronie małych obiektów, takich jak kioski, butiki, domki letniskowe, garaże czy niewielkie warsztaty. Jednak jego zastosowania mogą być znacznie szersze. Dzięki kompaktowej budowie, ten moduł zapewnia elastyczność instalacji w razie potrzeby, co sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem do tymczasowego zabezpieczania miejsc, takich jak placówki budowlane.

Centrala działa na częstotliwości 433 MHz i obsługuje zarówno czujniki bezprzewodowe, jak i przewodowe. Ta wszechstronność umożliwia dostosowanie systemu do różnych potrzeb zabezpieczeniowych. System MICRA nie tylko zapewnia ochronę przed włamaniami, ale także monitoruje i reaguje na różnego rodzaju zagrożenia, co czyni go doskonałym narzędziem do zabezpieczania różnych typów obiektów.

⭐WSZECHSTRONNA CENTRALA ALARMOWA :

Moduł alarmowy MICRA charakteryzuje się wszechstronnością w obsłudze zarówno tradycyjnych czujek przewodowych, jak i dedykowanych czujek bezprzewodowych. Dzięki wykorzystaniu łączności bezprzewodowej, instalacja systemu MICRA staje się maksymalnie uproszczona. Cały system alarmowy można zainstalować w krótkim czasie, nie przekraczając godziny. Korzystanie z bezprzewodowych czujek ruchu i kontaktronowych gwarantuje optymalną ochronę przed włamaniem, a bezprzewodowe czujki dymu mogą zapewnić dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Obsługa systemu za pomocą pilotów, bezprzewodowego manipulatora lub aplikacji mobilnej (MICRA CONTROL) jest prosta i intuicyjna.

⭐WEJŚCIA ANALOGOWE :

Moduł MICRA oferuje funkcję nadzoru nad urządzeniami technicznymi za pomocą swoich wejść analogowych, przekazując informacje o ewentualnym przekroczeniu krytycznych parametrów, takich jak temperatura czy ciśnienie. Konfiguracja modułu MICRA jest niezwykle prosta i nie wymaga zaawansowanych umiejętności programowania, jakie są potrzebne do skomplikowanych central alarmowych. Aby skonfigurować moduł, wystarczy podłączyć go do komputera odpowiednim kablem i uruchomić dedykowaną do tego aplikację.

⭐MODUŁ GSM/GPRS :

Moduł MICRA jest wyposażony w komunikator GSM/GPRS, który umożliwia nie tylko wysyłanie powiadomień SMS o zdarzeniach, ale także przekazywanie informacji do centrum monitoringu firmy specjalizującej się w ochronie. Dodatkowo, moduł umożliwia zdalne sterowanie za pomocą SMS-ów, co pozwala na aktywowanie i dezaktywowanie czuwania oraz kontrolę urządzeń podłączonych do modułu. Moduł MICRA, podobnie jak inne urządzenia firmy SATEL, cechuje się najwyższą jakością wykonania oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. To gwarantuje nie tylko bezawaryjną eksploatację, ale także zapewnia odpowiedni poziom zabezpieczenia.

⭐CECHY I FUNKCJE CENTRALI:

 • 4 wejścia do podłączania czujek lub nadzorowania pracy urządzeń technicznych
 • Wybór trybu pracy wejść: cyfrowe (NO/NC) lub analogowe (pomiar napięć)
 • Dedykowane wejście ochrony sabotażowej
 • 2 programowalne wyjścia przekaźnikowe sterowane lokalnie – przy pomocy wejść oraz zdalnie – przy pomocy wiadomości SMS, CLIP oraz pilotów
 • Wbudowany odbiornik pilotów 433 MHz do załączania/wyłączania czuwania i sterowania pracą modułu, z możliwością zaprogramowania 8 pilotów
 • Monitorowanie GPRS/SMS
 • Funkcja transmisji testowej SMS/CLIP
 • Automatyczne przełączanie do trybu SMS w przypadku problemów z transmisją GPRS
 • Powiadamianie SMS/CLIP
 • Możliwość zdalnej weryfikacji akustycznej (podsłuchu) przez telefon
 • Nieulotna pamięć zdarzeń
 • Możliwość programowania lokalnego przez port RS-232 lub zdalnego przez GPRS/SMS
 • Wbudowany buforowy zasilacz impulsowy z kompletem zabezpieczeń
Stan
Nowy
EAN (GTIN)
5905033333710
Kod producenta
172701440
Marka
Satel
Typ alarmu
przewodowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.3
chat Opinie (0)
Dowiedz się, co nasi klienci mówią o tym produkcie
0.00/5
(0 Opinii)

Zobacz również

Loading...