Czujnik czadu, tlenku węgla, SATEL DG-1 CO

250,92 zł brutto
Dostępny
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 2000 zł
Porównaj produkt
a9b90636e1529e58bbd7f02405fd711d.jpg

⭐INFORMACJE OGÓLNE:

DG-1 CO to cyfrowy czujnik czadu, który został zaprojektowany do wykrywania obecności tlenku węgla (CO) w powietrzu. Jest przeznaczony do pracy jako część systemu alarmowego, który ma na celu ochronę ludzi przed zatruciem tlenkiem węgla, który jest bezwonny i bezbarwny, ale bardzo niebezpieczny.

Oto główne cechy DG-1 CO:

 1. Wykrywanie CO: Ten czujnik jest w stanie wykrywać obecność tlenku węgla w powietrzu i reagować na jego obecność.
 2. Sygnalizacja optyczna/akustyczna: DG-1 CO jest wyposażony w sygnalizację optyczną i akustyczną, która jest aktywowana w przypadku wykrycia CO. Sygnał optyczny może być w postaci migającej diody LED lub innego wskaźnika świetlnego, a sygnał akustyczny może towarzyszyć ostrzeżeniu dźwiękowemu, tak aby osoby w pobliżu mogły jak najszybciej zareagować na zagrożenie.
 3. Funkcja autodiagnostyki: DG-1 CO może mieć wbudowaną funkcję autodiagnostyki, która regularnie sprawdza jego działanie i stan. W razie jakichkolwiek problemów z czujnikiem, może on generować ostrzeżenia lub sygnały awaryjne, co pozwala na utrzymanie jego niezawodności.
 4. Połączenie z systemem alarmowym: Ten czujnik może być zintegrowany z systemem alarmowym, który może również obejmować inne czujniki, takie jak czujniki dymu lub czujniki ruchu. W przypadku wykrycia CO, może on natychmiast wysłać sygnał alarmowy do systemu, co pozwala na podjęcie odpowiednich kroków.
 5. Zasilanie: DG-1 CO może być zasilany bateriami lub z sieci elektrycznej, w zależności od modelu i preferencji użytkownika.

Ważne jest, aby regularnie sprawdzać i konserwować czujnik czadu DG-1 CO, aby upewnić się, że działa on prawidłowo i zapewnia ochronę przed tlenkiem węgla, który jest potencjalnie śmiertelnym gazem. Częsta konserwacja i wymiana baterii (jeśli jest to zasilane bateryjnie) są kluczowe dla zachowania jego skuteczności.

⭐SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

 • Rodzaj czujnika: Czadu
 • Rodzaj sensora: TGS2442
 • Sygnalizacja optyczna: TAK
 • Sygnalizacja akustyczna: TAK
 • Wyjścia przekaźnikowe: Tak, typu NC
 • Pobór prądu: max. 20 mA
 • Zasilanie: 12V DC
 • Funkcje: Prealarm, autodiagnostyka
 • Wymiary: Ø 97 x 36 mm
 • Waga: 63 g

⭐CECHY I FUNKCJE :

Szybki sposób wykrywania

W razie wykrycia odpowiednich stężeń gazu, uruchamiana jest sygnalizacja optyczna i dźwiękowa, a także następuje zmiana stanu wyjść przekaźnikowych, co skutkuje przekazaniem informacji o wystąpieniu alarmu do centrali systemu. Czujnik DG-1 prowadzi ciągły monitoring stężenia tlenku węgla i uruchamia sygnalizację w następujących sytuacjach:

50 ppm przez 75 min

100 ppm przez 25 min

300 ppm przez 1 min

Stan
Nowy
EAN (GTIN)
5905033335387
Kod producenta
DG-1 CO
Marka
Satel
Rodzaj
Czadu
Typ alarmu
przewodowy
chat Opinie (0)
Dowiedz się, co nasi klienci mówią o tym produkcie
0.00/5
(0 Opinii)

Zobacz również

Loading...