Kamery tubowe IP

Wybór odpowiedniego systemu monitoringu nigdy nie był tak prosty. Kamery tubowe IP pozwolą Ci cieszyć się wysokiej jakości obrazem i pewnością, że Twoja przestrzeń jest zawsze pod kontrolą. Kamery świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze, a ich nowoczesny design i kompaktowe rozmiary pozwolą na dyskretną instalację w dowolnym miejscu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kamerę tubową, która najbardziej odpowiada twoim potrzebom.

(Znaleziono 56 produktów)

Sortuj według

Widok kafelków

Widok kafelków

Widok listy (szczegóły)

Widok listy

Kamera tubowa IP – najważniejsze cechy

Szukasz sprzętu do monitoringu, który podniesie poczucie bezpieczeństwa Twojej rodziny czy współpracowników? Kamera tubowa IP to niezawodny sprzęt do monitoringu wizyjnego. Wyróżnia się przede wszystkim łatwością instalacji i intuicyjnym użytkowaniem, dzięki czemu jest idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z monitoringiem. Kamera tubowa ma cylindryczny kształt, zaawansowaną optykę i najczęściej montowana jest na ścianie. Najważniejsze cechy kamer tubowych IP to:

  • wysoka jakość obrazu,
  • możliwość pracy w trybie nocnym,
  • odporność na warunki atmosferyczne,
  • daleki zakres rejestrowania obrazu,
  • bardzo wysoka stabilność obrazu
  • łatwe pozycjonowanie,
  • integracja z innymi urządzeniami w sieci.

W ofercie posiadamy również kamery kopułowe IP, które różnią się od kamer tubowych kształtem, możliwością sterowania w trakcie pracy oraz obiektywem o szerszym kącie widzenia.

Nowy poziom bezpieczeństwa z kamerami tubowymi IP

Technologia IP, na której bazują nasze kamery tubowe, pozwala na skonfigurowanie systemu monitoringu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Dzięki możliwości integracji z innymi urządzeniami IP takimi jak  rejestratory IP czy switch POE ochrona posesji jest prostsza niż kiedykolwiek. Jak to działa? Obraz z kamery IP Wi-Fi jest przesyłany do rejestratora. Użytkownik ma dostęp zdalny do oprogramowania, dzięki czemu za pomocą systemu wizyjnego może na bieżąco sprawdzać, czy na monitorowanej posesji nie dzieje się nic niepokojącego.

Invictel – Twój sklep z monitoringiem

Monitoring ip  daje możliwość łatwej ochrony nawet dużych obiektów, ponieważ całość procesu odbywa się za pomocą sieci komputerowej oraz pracy zintegrowanych urządzeń monitorujących. Nasz Sklep z monitoringiem to miejsce, w którym znajdziesz wsparcie na każdym etapie dobierania i instalacji systemu ochrony. Z nami masz pewność, że Twój dom czy firma są zabezpieczone najnowocześniejszymi technologiami i urządzeniami najwyższej jakości.

Loading...