Kamery kopułowe HD-CVI

W INVICTEL oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie monitoringu, w tym kamery kopułowe HD-CVI marki Dahua. Urządzenia dostarczają obraz o wysokiej rozdzielczości, umożliwiają obserwację w czasie rzeczywistym i są wyposażone w wiele praktycznych funkcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupów.

(Znaleziono 14 produktów)

Sortuj według

Widok kafelków

Widok kafelków

Widok listy (szczegóły)

Widok listy

Czym charakteryzują się kamery kopułowe HD-CVI?

Podobnie jak kamery tunelowe HD-CVI, kamery kopułowe oparte na tej technologii umożliwiają przesyłanie sygnału wideo o wysokiej rozdzielczości przez kabel koncentryczny. To rozwiązanie o wielu zaletach – urządzenia tego typu pozwalają uzyskać wysoką jakość obrazu, są proste w montażu i zapewniają stabilność systemu. Monitoring HD-CVI jest też uniwersalny – sprawdza się zarówno w domach, jak i przedsiębiorstwach.

Kamery kopułowe HD-CVI różnią się od tunelowych pod względem konstrukcji. Są bardziej kompaktowe i trudniejsze do zauważenia przez osoby postronne. Często można spotkać je w budynkach, ponieważ dyskretny design dobrze komponuje się z wnętrzami. Znajdują jednak zastosowanie również jako kamery zewnętrzne.

Jakie kamery kopułowe HD-CVI oferujemy?

Sklep z monitoringiem INVICTEL oferuje klientom szeroki wybór kamer kopułowych, które cechują się wysoką jakością wykonania. Dostępne u nas urządzenia są wyposażone w wiele przydatnych funkcji, takich jak cyfrowa redukcja szumu w obrazie, tryb dzień/noc czy wyostrzanie konturów obrazu. Ponadto oferowane kamery kopułowe HD-CVI są trwałe, łatwe w montażu, obsłudze i zapewniają płynne działanie oraz bardzo dobrą jakość obrazu. Zakup urządzeń z naszego asortymentu to gwarancja pełnej satysfakcji.

Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych produktów, a w razie pytań o asortyment zapraszamy do kontaktu – służymy profesjonalnym wsparciem. Nasz sklep oferuje także wiele innych produktów, w tym rejestratory HD-CVI. Postaw na sprawdzone systemy wizyjne i ciesz się najwyższym poziomem bezpieczeństwa!

Loading...