Zwroty


Masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Produkt, który zwracasz, nie może mieć na sobie żadnych śladów użytkowania. Zapakowany produkt wyślij do nas wraz z formularzem zwrotu towaru.

PRZECZYTAJ ➡ Pouczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży

KLIKNIJ I POBIERZ Formularz Zwrotu

Adres wysyłki:

INVICTEL PIKUŁA S.J.
ul. Tartakowa 4
42-290 Blachownia

Wymiana

By wymienić zakupiony produkt na inny, postępuj według procedury zwrotu (wyślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu). Następnie złóż i opłać nowe, niezależne zamówienie z nowym produktem.

Reklamacje


Jeśli produkt, który otrzymałaś, posiada defekty, uszkodzenia, możesz oddać go do reklamacji. Musisz jedynie wypełnić formularz reklamacji towaru (znajdziesz go poniżej) lub skontaktować sie mailowo. Otrzymasz od nas numer RMA i wraz z nim wyślij do nas wadliwy produkt. W formularzu szczegółowo opisz problem z towarem i wybierz formę rekompensaty, jaką chcesz uzyskać. Mamy 14 dni roboczych na weryfikację Twojej reklamacji od dnia otrzymania przesyłki. O postępach w procesie będziesz informowana drogą mailową.

KLIKNIJ I POBIERZ Formularz Reklamacji

Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta 2-5 lat w zależności od produktu.

Loading...