Wideodomofony

Odkryj wygodę i bezpieczeństwo dzięki wideodomofonom! Te urządzenia nie tylko umożliwiają komunikację głosową z osobami stojącymi przed Twoim domem, ale także zapewniają obraz w czasie rzeczywistym. Dzięki nim możesz kontrolować dostęp do swojej posesji, identyfikować gości i zwiększać poczucie bezpieczeństwa. Systemy wideodomofonowe pozwalają na dozór i kontrolę przejścia w celu wykluczenia możliwości wejścia osobom postronnym na teren posesji. Umożliwiają kontakt audio i wideo z osobami odwiedzającymi.

(Znaleziono 51 produktów)

Sortuj według

Widok kafelków

Widok kafelków

Widok listy (szczegóły)

Widok listy

Wideodomofony - opis i zastosowanie

Wideodomofony są niezastąpionym elementem nowoczesnych systemów bezpieczeństwa domowego. Dzięki wbudowanej kamerze i mikrofonowi umożliwiają nie tylko komunikację głosową, ale także transmisję obrazu w czasie rzeczywistym. W praktyce oznacza to, że możesz z łatwością monitorować, kto znajduje się przed Twoimi drzwiami, nawet będąc poza domem. To nie tylko zapewnia wygodę, ale również zwiększa poziom bezpieczeństwa, umożliwiając identyfikację gości zanim otworzysz drzwi. Dodatkowo, niektóre modele oferują funkcje dodatkowe, takie jak nagrywanie obrazu czy detekcja ruchu, co pozwala jeszcze skuteczniej monitorować otoczenie posesji. Dzięki wideodomofonom kontrola dostępu do Twojego domu staje się prostsza i bardziej efektywna niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowoczesne wideodomofony dla Twojego domu i biura

Działanie wideodomofonów opiera się na transmisji dźwięku i obrazu pomiędzy jednostką zainstalowaną na zewnątrz budynku (zazwyczaj kamerą i mikrofonem) a jednostką wewnętrzną (monitor lub telefon komórkowy). Do podstawowych elementów wideodomofonu należą:

  • kamera: zainstalowana w panelu zewnętrznym lub gdzieś na  zewnątrz budynku, rejestruje obraz osób znajdujących się przed wejściem;
  • mikrofon: pozwala na dwukierunkową komunikację głosową pomiędzy osobami na zewnątrz a wewnątrz budynku;
  • monitor lub telefon komórkowy: jest to urządzenie, na którym użytkownik wewnętrzny może zobaczyć obraz z kamery oraz prowadzić rozmowę z osobą na zewnątrz;
  • panel sterujący: umożliwia kontrolę nad funkcjami wideodomofonu takimi jak otwieranie drzwi lub bramy wjazdowej, regulacja głośności czy zmiana trybu pracy.

Dużą popularnością cieszą się wideodomofony bezprzewodowe. Działają one na podobnej zasadzie co wideodomofony przewodowe, ale zamiast przewodów do transmisji danych korzystają z technologii bezprzewodowej, takiej jak Wi-Fi. Technologia ta daje swobodę w umiejscowieniu głównej jednostki, bez konieczności prowadzenia dodatkowych kabli. Wyjątkowym ułatwieniem jest możliwość połączenia wideodomofonu z telefonem komórkowym, co pozwala sprawdzić, kto znajduje się przed drzwiami, niezależnie od miejsca, w którym jesteś. Dodatkowo, wideodomofon bezprzewodowy wyposażony w funkcję nagrywania daje możliwość zapisu osób, które próbowały się z Tobą skontaktować pod Twoją nieobecność.

Szeroki wybór wideodomofonów w sklepie Invictel

Bezpieczeństwo własnego domu lub biura to priorytet dla każdego z nas. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi, które pomagają to zapewnić, są wideodomofony. W ofercie naszego sklepu z monitoringiem znajduje się szeroki wybór modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej, wideodomofon może współpracować z innymi systemami zabezpieczeń, takimi jak fotokomórki czy automatyka bram. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia. Nasza oferta jest stale aktualizowana o najnowsze produkty.

Loading...