Switche PoE

To, jak silny i efektywny jest Twój system monitoringu, zależy w dużej mierze od switcha PoE. Switche PoE są kluczowymi elementami systemów monitoringu, zapewniającymi bezproblemową transmisję danych i zasilanie. Wybierając switche poe, masz pewność, że Twój monitoring IP będzie działać niezawodnie.

(Znaleziono 11 produktów)

Sortuj według

Widok kafelków

Widok kafelków

Widok listy (szczegóły)

Widok listy

Switch PoE do kamer - łączność i zasilanie w jednym miejscu

Switch PoE (Power over Ethernet) to urządzenie sieciowe umożliwiające przesyłanie zarówno danych, jak i zasilania elektrycznego do urządzeń sieciowych za pośrednictwem jednego kabla Ethernet. Technologia PoE jest wykorzystywana głównie tam, gdzie konieczne jest uproszczenie instalacji i zmniejszenie ilości potrzebnych kabli. W efekcie przekłada się to na redukcję kosztów i zwiększenie elastyczności rozmieszczenia urządzeń. Switch PoE do kamer znajduje zastosowanie w wielu różnorodnych aplikacjach, takich jak systemy monitoringu wizyjnego, punkty dostępowe sieci bezprzewodowej, telefony VoIP oraz inne urządzenia sieciowe wymagające zasilania. Urządzenie to automatycznie wykrywa kompatybilne urządzenia PoE i dostarcza do nich odpowiednią moc, zgodnie z ich wymaganiami, co pozwala na bezpieczne i efektywne zarządzanie zasilaniem.

Znajdź idealny Switch PoE w asortymencie Invictel

Poszukujesz switcha do kamer? W naszym sklepie z monitoringiem znajdziesz switche PoE, które pasują do każdego systemu i budżetu. Wiele z nich posiada dodatkowe funkcje, które ułatwią zarządzanie Twoim systemem monitoringu:

  • zaawansowane funkcje zarządzania,

  • przezroczystość w transmisji danych,

  • zasilanie Power over Ethernet (PoE).

By swój system monitoringu działał bez zarzutu, skomplementuj go z naszymi rejestratorami IP i innymi akcesoriami. Polecamy także:

Skorzystaj z naszej szerokiej oferty i zadbaj o niezawodność i skuteczność swojego systemu monitoringu.

Loading...