Filtry

Kategorie
Dostępność
Marka
Waga
Cena

Systemy alarmowe

Zainwestuj w sprawdzone urządzenia, które pozwolą Ci zadbać o wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasza oferta obejmuje systemy alarmowe, które skutecznie sygnalizują zagrożenia, takie jak włamanie i napad. To produkty marki Satel, cieszącej się dużym uznaniem i zaufaniem klientów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

(Znaleziono 210 produktów)

Sortuj według

Widok kafelków

Widok kafelków

Widok listy (szczegóły)

Widok listy

Systemy alarmowe – bezpieczeństwo w Twoim domu

System alarmowy to skuteczny sposób, by zwiększyć poziom bezpieczeństwa w domu. Widoczny system alarmowy może odstraszyć potencjalnych włamywaczy – złodzieje wolą unikać obiektów wyposażonych w kamery i alarmy, ponieważ ryzyko zostania złapanym jest znacznie większe. Jeśli jednak dojdzie do włamania, właściciele nieruchomości od razu wiedzą, że dzieje się coś niepokojącego i mogą podjąć odpowiednie kroki w celu ochrony mienia.

Instalacja systemu alarmowego jest gwarancją większego poczucia bezpieczeństwa. Wiedza, że dom jest chroniony, może przynieść spokój ducha zarówno na co dzień, jak i podczas nieobecności. To ważne w przypadku rodzin z dziećmi, osób mieszkających w mniej bezpiecznych okolicach, ale nie tylko – niezależnie od okoliczności warto wyposażyć się w dodatkowe środki ochrony przed kradzieżą.

Warto zwrócić też uwagę, że posiadanie zainstalowanego systemu alarmowego może zwiększyć wartość nieruchomości oraz być atrakcyjnym atutem przy jej sprzedaży lub wynajmie.

Systemy alarmowe do domu – nowoczesne rozwiązania, na których można polegać

W ofercie INVICTEL dostępne są liczne systemy alarmowe do domu. Oferujemy produkty marki Satel, które obejmują m.in.:

Jeśli chcesz samodzielnie i w prosty sposób stworzyć system alarmowy do domu, polecamy dostępne u nas zestawy alarmowe zawierające wszystkie niezbędne podzespoły. To proste w konfiguracji systemy, które zapewniają wygodne sterowanie i łatwą, intuicyjną obsługę.

Klientom, którzy chcą zadbać o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa w domu, proponujemy również czujniki gazów, które skutecznie chronią domowników przed zagrożeniami.

System alarmowy z kamerami do domu – najwyższy poziom kontroli

Myślisz również o instalacji monitoringu? Rozbudowana oferta INVICTEL pozwala stworzyć nowoczesny system alarmowy z kamerami do domu. To najskuteczniejszy sposób zabezpieczenia bliskich i mienia, dzięki któremu nawet najmniejsze, niepokojące zdarzenie zostanie zarejestrowane i zasygnalizowane właścicielowi nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań o systemy alarmowe lub systemy wizyjne zapraszamy do kontaktu.

Loading...