Filtry

Kategorie
Dostępność
Marka
Waga
Cena

Automatyka bram

W INVICTEL dostępne są liczne rozwiązania z kategorii automatyka bram, które zapewniają wygodę użytkowania, bezpieczeństwo i sprawne działanie przez lata. Oferujemy produkty cenionych na całym świecie marek, takich jak FAAC, DEA , Nice, BFT i Came. Sprawdź, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twoim domu.

(Znaleziono 83 produktów)

Sortuj według

Widok kafelków

Widok kafelków

Widok listy (szczegóły)

Widok listy

Automatyka bram – nowoczesne rozwiązania o wielu zaletach

Automatyka bram to zbiór systemów i urządzeń umożliwiających automatyczne sterowanie różnymi typami bram: przesuwnymi, skrzydłowymi, garażowymi. W skład takich systemów wchodzą m.in. mechanizmy napędowe, czujniki i piloty zdalnego sterowania. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup urządzeń z tej kategorii:

  • wygoda: automatyczne bramy eliminują potrzebę fizycznego otwierania i zamykania, co jest szczególnie wygodne w niekorzystnych warunkach pogodowych,
  • bezpieczeństwo: nowoczesne systemy zapobiegają wypadkom i potencjalnym uszkodzeniom pojazdów,
  • oszczędność czasu: rozwiązania z zakresu automatyki bram pozwalają szybciej wykonywać czynności niezbędne do wjazdu i wyjazdu z posesji czy garażu,
  • wpływ na wartość nieruchomości: automatyka bram nie wpływa negatywnie na wygląd nieruchomości, ma za to pozytywny wpływ na jej wartość w przypadku sprzedaży czy wynajmu,
  • niezawodność: nawet jeśli dojdzie do awarii lub braku zasilania, mechanizmy odblokowujące umożliwiają obsługę ręczną, więc nie ma ryzyka, że użytkownik straci możliwość otwarcia lub zamknięcia bramy.

Decydując się na automatykę bram, stawiasz na wygodne, bezpieczne i estetyczne rozwiązanie. Bogaty wybór rodzajów i modeli urządzeń z tej kategorii sprawia, że każdy jest w stanie dostosować to rozwiązanie do własnych preferencji.

Szeroki wybór automatyki do bram dla Twoich potrzeb

Sklep INVICTEL oferuje szereg różnych rozwiązań z kategorii automatyki bram. Nasz asortyment to:

Wybór produktów jest szeroki i dostosowany do różnych potrzeb. Oferujemy także napędy do rolet, szlabany i akcesoria, takie jak fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, piloty do bram oraz listwy zębate.

Wszystkie produkty z naszej oferty cechują się wysoką jakością wykonania. To nowoczesne urządzenia, które są łatwe w montażu i obsłudze. Stawiamy na produkty sprawdzonych, światowych producentów, więc nie musisz się martwić o ich trwałość. Jeśli szukasz niezawodnych rozwiązań na lata, automatyka bram z oferty INVICTEL spełni Twoje oczekiwania – to pewny wybór.

INVICTEL – profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakupach

W procesie zakupu automatyki bram ważne jest, by mieć możliwość skonsultowania swojej decyzji z profesjonalistami. Nasza kompetentna i doświadczona kadra służy kompleksowym doradztwem. Możesz liczyć na naszą pomoc zarówno na etapie wyboru konkretnych rozwiązań, jak i w kwestii ich montażu czy późniejszej eksploatacji. Dajemy Ci gwarancję solidności i jakości naszych produktów, a także profesjonalnego wsparcia.

Zachęcamy, by sprawdzić również inne produkty z oferty INVICTEL. Jako sklep z monitoringiem dostarczamy nowoczesne systemy wizyjne, a także niezawodne systemy alarmowe czy wideofony. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Loading...