Rejestratory HD-CVI

W INVICTEL kupisz wszystko, co jest niezbędne do stworzenia niezawodnego systemu monitoringu. Oferujemy wiele modeli kamer oraz rejestratory HD-CVI, które umożliwiają rejestrację i analizę nagrań. Dostępne produkty to połączenie wysokiej jakości, atrakcyjnych cen i pewnej, stabilnej pracy, która gwarantuje bezpieczeństwo.

(Znaleziono 12 produktów)

Sortuj według

Widok kafelków

Widok kafelków

Widok listy (szczegóły)

Widok listy

Rejestratory HD-CVI – jaką pełnią funkcję?

Technologia HD-CVI, umożliwiająca przesyłanie wysokiej jakości obrazu przez standardowe kable koncentryczne, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą stworzyć nowoczesny system monitoringu w domu lub firmie. Tworząc systemy wizyjne oparte na tej technologii należy wyposażyć się w kilka elementów. Podstawą są kamery kopułowe lub kamery tubowe HD-CVI. W celu uzyskania możliwości zapisu obrazu trzeba też zainwestować w odpowiedni rejestrator CVI. Co to takiego? Rejestrator jest urządzeniem, do którego podłącza się kamery i które odpowiada za przetwarzanie oraz zapis obrazu, a także zarządzanie wieloma funkcjami systemu monitoringu.

Wysokiej jakości rejestratory HD-CVI

Nasz sklep z monitoringiem zapewnia szeroki wybór rejestratorów HD CVI, które pozwalają budować kompaktowe systemy monitoringu w domach i przedsiębiorstwach. Oferujemy klientom sprzęt marki Dahua wyróżniający się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Rejestratory, które są dostępne w naszym asortymencie, mają wszystkie podstawowe i wiele dodatkowych funkcji. Wybrane modele posiadają m.in. zaawansowane funkcje rozpoznawania i wyszukiwania twarzy czy możliwość filtrowania fałszywych alarmów.

Wybierając rejestrator HD-CVI, należy zwrócić uwagę, czy jest kompatybilny z wybranymi kamerami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu – służymy profesjonalnym wsparciem. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą INVICTEL – produktami z kategorii monitoring HD-CVI, takimi jak kamery kopułowe HD-CVI, oraz innymi rozwiązaniami.

Loading...