Sygnalizatory

Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz sygnalizator Satel zapewniający utrzymanie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Nasz sklep z monitoringiem specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości wyposażenia dla systemów bezpieczeństwa zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

(Znaleziono 16 produktów)

Sortuj według

Widok kafelków

Widok kafelków

Widok listy (szczegóły)

Widok listy

Sygnalizator Satel – gdy liczy się niezawodność

Sygnalizator Satel to jeden z najchętniej wybieranych produktów w naszej ofercie. To niezawodne i sprawdzone przez wielu klientów urządzenie, które umożliwia optyczno-akustyczną sygnalizację niepożądanych naruszeń dozorowanych stref  alarmowych. Doskonale sprawdza się zarówno w domach, jak i w miejscach wymagających większego stopnia zabezpieczeń.

Sygnalizator przewodowy – solidne i trwałe rozwiązanie

Nasza oferta obejmuje sygnalizatory akustyczne i optyczne. W naszej ofercie zapewniamy również sygnalizator przewodowy, który cechuje wysoki poziom niezawodności. Dzięki sygnalizatorom przewodowym sygnał alarmowy dociera z centrali bez zakłóceń, co znacząco poprawia efektywność ochrony. Rozwiązanie to jest wybierane przez wielu klientów, gdyż idealnie sprawdza się przy większych i bardziej skomplikowanych systemach zabezpieczeń

Odkryj nowy wymiar bezpieczeństwa

Pamiętaj, że sygnalizatory to tylko jeden z elementów całego systemu bezpieczeństwa. W naszym sklepie znajdziesz niezbędne części składowe, aby stworzyć funkcjonalny i niezawodny system bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z zestawami alarmowymi oraz zaawansowanymi manipulatorami. W przypadku instalacji domowych i komercyjnych pomocne mogą być także rozwiązania KNX oraz praktyczne moduły alarmowe. Dla nas najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo. Dlatego oferujemy Ci tylko sprawdzone i niezawodne produkty, które pomogą Ci utrzymać porządek i spokój w swoim otoczeniu. Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Wybierz Invictel, Twojego eksperta w dziedzinie systemów alarmowych i automatyki budynkowej.

Loading...