Kamery tubowe HD-CVI

Postaw na technologię HD-CVI i wejdź na wyższy poziom bezpieczeństwa. W naszej ofercie dostępne są kamery tubowe HD-CVI, które gwarantują wysoką jakość obrazu i zapewniają efektywny monitoring przez całą dobę. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, a w razie pytań służymy fachowym doradztwem.

(Znaleziono 17 produktów)

Sortuj według

Widok kafelków

Widok kafelków

Widok listy (szczegóły)

Widok listy

Czym są kamery tubowe HD-CVI?

Monitoring HD-CVI to zaawansowane rozwiązanie oparte na technologii umożliwiającej przesyłanie sygnału wideo przez kabel koncentryczny. Jest cenione przede wszystkim za zdolność do uzyskania obrazu o wysokiej rozdzielczości oraz szybkość transmisji. Systemy tego rodzaju są też łatwe w montażu oraz uniwersalne – znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych, firmach i innych obiektach.

Dostępne w naszej ofercie kamery tubowe HD-CVI mają charakterystyczną konstrukcję – cechuje je długi, cylindryczny kształt przypominający pocisk (nazywane są także kamerami typu bullet). Są wykonane z myślą o trwałości – mogą wytrzymać surowe warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się zainstalowane na zewnątrz budynków. Kamery tubowe zapewniają szeroki zakres widzenia i mają długi zasięg, a przy tym są dobrze widoczne, co może stanowić skuteczną formę odstraszenia potencjalnych intruzów.

Kamery tubowe HD-CVI – rozbudowana oferta

Nasz sklep z monitoringiem ma w ofercie szeroki wybór kamer tubowych HD-CVI, które zapewniają wysoką jakość obrazu, a co za tym idzie wysoki poziom bezpieczeństwa. Kupisz u nas urządzenia wiodących marek, takich jak Dahua – globalnego producenta nowoczesnych rozwiązań w zakresie monitoringu HD-CVI. Oferowane kamery tubowe są wyposażone w zaawansowane technologie, takie jak Smart Dual Light (zastosowanie podwójnego oświetlacza), trwałe i łatwe w obsłudze. Dzięki temu masz pewność, że inwestujesz w pewny sprzęt, który będzie dobrze spełniał swoją funkcję.

Jeśli interesują Cię wysokiej jakości systemy wizyjne, sprawdź też kamery kopułowe HD-CVIrejestratory HD-CVI i pozostały asortyment INVICTEL.

Loading...